آموزش پاک کردن چسب مژه مصنوعی

chaparadminchaparadmin
342 بازدید
 • آموزش پاک کردن چسب مژه مصنوعی

  مژه های پر پشت و بلند نقش بسیار زیادی در جذابیت و گیراتر کردن چشمان و نگاه شما دارند. کم تر کسی پیدا می شود که نقش مژه ها در زیبایی و جذابیت چشم ها را نادیده انگارد! یکی از راه هایی که امروزه جهت زیبایی بخشیدن به مژه ها مورد استفاده قرار می گیرد، استفاده از مژه مصنوعی است.

  نحوه صحیح قرار دادن مژه های مصنوعی و نیز چسباندن آن ها به تمرین و تکرار نیاز داشته و برای انجام آن به تکنیک های خاصی نیاز است. با این حال جدا کردن مژه های مصنوعی کاری سخت نبوده و می توان آن را در منزل انجام داد.

  البته این کار بسیار حائز اهمیت بوده و در صورتی که با روش های اصولی انجام نشود، آسیب های جدی را متوجه مژه های شما خواهد نمود. به همین علت در چاپار آنلاین روش های ساده پاک کردن چسب مژه مصنوعی و برداشتن آن را به شما ارائه می نماییم تا با روش اصولی این کار را به تنهایی انجام دهید.

  چسب مژه مصنوعی

  امروزه انواع مختلفی از چسب های مژه توسط کمپانی های مختلف تولید و روانه بازار شده است. از این چسب ها می توان برای چسباندن انواع مژه های مصنوعی استفاده کرد. این چسب ها توسط برندهای مختلف تولید شده و دارای رنگ های متفاوتی هستند.

  اغلب این چسب ها با رنگ هایی شبیه به رنگ مژه ها و برخی دیگر نیز با رنگ صورتی تولید و روانه بازار می شوند. باید دقت نمود که تنها از چسب مژه مصنوعی برای چسباندن مژه های مصنوعی استفاده کرده و از استفاده سایر چسب ها برای چسباندن مژه مصنوعی خودداری نمایید.

  چسب های مژه متناسب با استانداردهایی طراحی و تولید می شوند که آن ها را برای استفاده بر روی مژه مناسب می سازد. استفاده از چسب های دیگر سبب آسیب های جدی به مژه ها و چشمان شما می گردد.

  استفاده مجدد از مژه مصنوعی

  آیا برای خرید مژه مصنوعی خود هزینه زیادی صرف نموده و یا آن که مژه مورد علاقه خود را به سختی پیدا نموده اید؟ در این حالت احتمال زیادی وجود دارد که بخواهید از مژه مصنوعی خود چندین بار استفاده نمایید.

  به طور کلی دو نوع ریموور چرب و فاقد چربی در بازار موجود است. اگر قصد دارید که مژه مصنوعی خود را مجدداً مورد استفاده قرار دهید، بهتر است از ریموورهایی استفاده کنید که فاقد هرگونه چربی هستند.

  استفاده از ریموورهای چرب سبب ایجاد یک لایه چربی روی مژه مصنوعی شده و مژه مصنوعی برای دفعات بعدی غیر قابل استفاده می باشد. زیرا که وجود چربی روی مژه مصنوعی سبب می شود تا در دفعات بعدی چسب مژه روی آن جواب ندهد.

  پاک کردن چسب مژه مصنوعی با ریموور

  ریموور چسب مژه به محصولی گفته می شود که برای پاك كردن چسب مژه از چشم تولید شده و با این منظور مورد استفاده قرار می گیرد. با استفاده از چسب ریموور به راحتی چسب مژه بلند شده و می توان مژه مصنوعی را از مژه ها جدا نمود.

  بسیاری از ریموورها با ساختاری ملایم تولید شده است، حلال چسب مژه به گونه ای طراحی و تولید می شوند که سبب تحریک چشم افراد نشوند. بنابراین اگر احتمال می دهید که ممکن است حساسیت داشته باشید، پیش از استفاده حتما آن را تست نمایید.

  برای تست کردن محصول، کافی است که مقداری از ریموور را روی چسب مژه گوشه چشم بزنید و سپس نتیجه آن را بررسی نمایید. برخی از کمپانی هایی که در زمینه تولید مژه مصنوعی مشغول به فعالیت هستند، پاک کننده های مخصوص چسب مژه را تولید نموده اند که متناسب با چسب مورد نظر است.

  در این حالت چون که چسب مژه و ریموور آن از یک برند هستند، چسب مژه مورد نظر به راحتی پاک شده و مژه راحت تر جدا می شود. برای استفاده از ریموور، باید مقداری از ریموور را روی دستمال یا پنبه زده و پنبه را به آرامی به مژه ها بزنید.

  به طور معمول مدت زمان لازم برای جداسازی مژه مصنوعی بر روی بسته بندی آن درج شده است. به همین علت لازم است تا زمان لازم را به ریموور بدهید تا کار خود را انجام دهد. حین استفاده از ریموور چشمان خود را باز نکنید.

  پس از اتمام زمان مورد نظر، مژه مصنوعی را برداشته و سپس چشمان خود را با آب ولرم بشویید.

  .

  پاک کردن چسب مژه مصنوعی با استفاده از روغن

  مواد پاک کننده که بر پایه روغن هستند تاثیرات بسیار مناسبی بر روی چسب مژه داشته و می توانند به راحتی آن را از مژه های شما جدا کنند. اما با این حال ممکن است قصد استفاده مجدد از مژه مصنوعی خود را داشته باشید.

  در این زمان است که از سایر فرمول ها و روش ها برای جداسازی مژه مصنوعی باید استفاده نمایید؛ زیرا که مژه مصنوعی پس از آغشته شدن به روغن دیگر قابلیت اتصال به مژه را نخواهد داشت. به طور کلی روغن ها در مقایسه با ریموورهای مژه دارای ساختار ملایم تری هستند.

  بنابراین انتخاب مناسبی برای چشم های حساس به شمار رفته و در صورتی که دارای پوست پلک خشک هستید، استفاده از روغن علاوه بر جداسازی مژه مصنوعی، سبب نرم تر شدن پوست پلک شما نیز خواهد شد. استفاده از روغن برای پاک کردن چسب مژه مصنوعی در افراد دارای پوست چرب توصیه نمی گردد.

  برای برداشتن مژه مصنوعی می توانید از روغن های طبیعی مانند روغن بادام و روغن نارگیل استفاده کنید. به علاوه روغن بچه نیز می‌ تواند کارایی خوبی برای جدا کردن چسب مژه داشته باشد. برای این منظور یک پنبه را به مقداری از روغن مورد نظر آغشته نمایید.

  سپس پنبه را به آرامی روی خط اتصال مژه مصنوعی با مژه ها کشیده و حدود ۲ الی ۳ دقیقه این کار را تکرار کنید. بدین شکل روغن به فاصله بین مژه مصنوعی و مژه های شما نفوذ پیدا کرده و سبب شل شدن مژه مصنوعی و جدا شدن آن می گردد. سپس مژه ها و چشم های خود را با یک پاک کننده آرایشی مناسب و آب ولرم به خوبی بشویید.

  نحوه جدا کردن مژه مصنوعی

  پس از آن که ریموور و یا روغن را روی قسمت اتصال مژه مصنوعی و مژه های خود زدید و زمان مورد نظر را برای جداسازی آن در نظر گرفته و صبر نمودید، اکنون زمان جداسازی مژه مصنوعی از پلک شما رسیده است.

  برای این کار گوشه پلک خود را به سمت بیرون بکشید. اگر احساس نمودید که مژه مصنوعی به راحتی حرکت می‌ نماید، بدان معنا است که می توان آن را جدا کرد. برای این کار انگشت خود را روی پلکتان به صورت صاف قرار داده و همزمان به سمت بالا و بیرون بکشید.

  سپس با انگشتان دست دیگر یا موچین، مژه های مصنوعی را گرفته و آن را به سمت پایین جدا کنید. دقت کنید که این کار باید به آرامی انجام شده و از هر گونه خشونت حین انجام این کار خودداری کنید. زیرا که خشونت می تواند سبب کشیدگی و آسیب به مژه های شما شود.

  جدا کردن چسب مژه با بخور آب

  یکی دیگر از روش های رایج و ساده که با استفاده از آن می توان چسب مژه مصنوعی را به راحتی باز کرد استفاده از بخور آب گرم است. برای این کار می توان از دستگاه بخور گرم استفاده کرده و در صورتی که دستگاه بخور ندارید می توانید با یک روش کاملا ابتدایی و ساده مژه مصنوعی خود را با بخور آب جدا کنید.

  برای این کار باید ۴ تا ۵ فنجان آب جوش را در کاسه از جنس پلاستیک ریخته و یک حوله را روی سر خود کشیده و سر خود را روی کاسه آب گرم بگیرید. برای گرفتن بخور لازم نیست که سر خود را خیلی به کاسه نزدیک کنید.

  حفظ فاصله ۲۰ سانتی متری برای گرفتن بخور آب گرم کافی است. ۳ الی ۵ دقیقه فرصت داده و سپس می توانید مژه مصنوعی را به آرامی از چشمان خود جدا کنید. بخور آب گرم کمک بسیاری به پاکسازی منافذ پوست شما نیز می نماید.

  چسب مژه مصنوعی مکس ژورنال حجم 7 میل
  مژه موی سمور سه‌بعدی R.T.S کد 31

  نتیجه گیری

  امروزه کمپانی های بسیاری وجود دارند که در زمینه طراحی و تولید انواع محصولات آرایشی و بهداشتی مشغول به فعالیت هستند. بنابراین بدون هیچ نگرانی و به راحتی می توانید برای خرید لوازم آرایشی اصل در سریع ترین زمان ممکن با صرف کم ترین انرژی و هزینه از چاپار آنلاین خریداری کنید. برای این کار تنها کافی است که به وب سایت چاپار آنلاین مراجعه کرده و محصول مورد نظر خود را سفارش دهید.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای
  اشتراک گذاری

  نوشته های مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  مشاوره آنلاین
  مکالمه را شروع کنید
  سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
  ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم
  سبد خرید
  No products in the cart.
  ورود به سایت