نحوه استفاده از کانسیلر

chaparadminchaparadmin
180 بازدید
 • نحوه استفاده از کانسیلر

  با پیشرفت علم و تکنولوژی روش های بسیاری برای جوانسازی پوست صورت و بدن به وجود آمده اند که از جمله محبوب ترین و پرکاربردترین آن ها می توان به استفاده از کانسیلر برای جوانسازی پوست صورت خصوصا ناحیه دور چشم اشاره نمود.

  با توجه به آن که پوست ناحیه صورت خصوصاً پوست دور چشم بسیار حساس بوده و به علت نزدیکی آن به چشم حفظ سلامت آن بسیار حائز اهمیت است، لازم است که با خرید لوازم آرایشی اصل و نحوه استفاده از کانسیلر آشنا باشید تا میزان خطر استفاده از آن را به حداقل کاهش داده و بتوانید بیشترین کارایی را از این محصول آرایشی داشته باشید.

  کانسیلر چیست؟

  کانسیلر به یک پودر فشرده گفته می شود که به رنگ روشن بوده و به عنوان پایه آرایش مورد استفاده قرار می گیرد. به عبارتی دیگر برای محافظت از پوست می توان پیش از استفاده از کرم پودر یا پس از آن از این محصول آرایشی استفاده کرد.

  امروزه انواع مختلفی از کانسیلر فرموله شده و به بازار عرضه شده است که از جمله آن ها می توان به نوع استیک یا ماتیکی اشاره کرد. این نوع کانسیلر از پرطرفدارترین و محبوب ترین انواع کانسیلر است که حالتی نیمه جامد داشته و به شکل کرم به بازار عرضه می شود.

  به علاوه اشکال مایع کانسیلر نیز در بازار موجود بوده و اگر تمایل به استفاده از آن ها دارید، می توانید برای خرید کانسیلر به فروشگاه اینترنتی چاپار آنلاین مراجعه نمایید.

  نحوه مصرف کانسیلر برای جوانسازی پوست

  کانسیلرها به نحوی طراحی و فرموله شده‌ اند که علاوه بر جوانسازی پوست، می توان از آن برای رفع ایرادات پوستی کمک گرفت و پوست خود را توسط آن تقویت نمود. به علاوه این محصول قادر است که علاوه بر ایجاد زیبایی موجب تقویت پوست صورت و دور چشم شما شود.

  مناسب ترین محصول آرایشی برای رفع تیرگی های دور چشم و پوشش دهی کامل پوست که به منظور پنهان کردن نقص هایی مانند جای جوش می باشد کانسیلر معرفی شده است. در صورتی که کانسیلر مناسب را انتخاب کنید می توانید با استفاده از آن یک آرایشی جذاب و بی نظیر را برای خود به ارمغان آورید.

  برای استفاده از کانسیلر به منظور جوانسازی پوست لازم است مراحل زیر را طی کنید:

  1. پیش از استفاده از کانسیلر صورت خود را توسط یک شوینده مناسب با نوع پوست خود شستشو داده و به طور کامل از تمیز بودن آن اطمینان حاصل نمایید.
  2. استفاده از کانسیلرهایی که حاوی ویتامین هستند را فراموش نکنید. این کانسیلرها به جوانسازی و تقویت پوست شما کمک می کنند.
  3. پیش از آن که از کانسیلر استفاده نمایید لازم است که پوست خود را توسط یک کرم مرطوب کننده رطوبت رسانی نموده و از خشک شدن پوست و پیری زودرس آن جلوگیری کنید.
  4. اگر قصد دارید که از کانسیلر برای آرایش دور چشم استفاده کنید بهتر است از کانسیلرهایی که مختص دور چشم هستند استفاده کنید تا از ایجاد چروک در ناحیه پوست دور چشم خود جلوگیری به عمل آورید.
  5. برای استفاده از کانسیلر سر خود را به سمت پایین خم کرده و به سمت بالا نگاه کنید. بدین ترتیب خطوط زیر چشم شما کاملاً توسط کانسیلر پوشانده شده و آثار چین و چروک آن محو می گردد.

  نحوه استفاده از کانسیلر برای دور چشم

  اگر قصد دارید که با استفاده از محصولات آرایشی مناسب، یک آرایش بی نقص و پوستی صاف و یکدست را تجربه نمایید به شما پیشنهاد می‌ کنیم که حتماً کانسیلر مناسب با پوست خود را در کیف لوازم آرایشی خود به همراه داشته باشید.

  پوست دور چشم بسیار حساس و نازک بوده و تیرگی ها و رنگ های زیر چشم می تواند ظاهری نامعمول و ناخوشایند را ایجاد نماید. برای رفع این مشکل و پوشش دهی کامل پوست دور چشم می توان از کانسیلر استفاده کرد.

  برای استفاده از کانسیلر نکات زیر را مورد توجه قرار دهید:

  • اگر هدف شما از استفاده کانسیلر پوشش دهی کامل تیرگی زیر چشم و نیز مخفی کردن رگ های آبی پوست خود است بهتر است از کانسیلرهایی که دارای تناژ رنگی زرد هستند استفاده کنید.
  • اگر عضو آن دسته از افرادی هستید که پوستی بسیار روشن دارید توصیه می کنیم از کانسیلر های صدفی استفاده نمایید.
  • اگر تیرگی زیر چشم شما اندک بوده و به میزان زیادی به چشم نمی ‌آید می توانید از کانسیلر دور چشم از نوع جامد یا استیکی استفاده کنید.

  نحوه استفاده از کانسیلر برای پوشاندن چروک دور چشم

  با رعایت نکاتی ظریف اما مهم می توانید به راحتی از یک کانسیلر مناسب برای پوشاندن چروک دور چشم خود استفاده کنید. یکی از بزرگ ترین مشکلاتی که پس از آرایش با آن روبرو می شوید آن است که آثار ترک خوردگی و خطوط در ناحیه دور چشم پس از آرایش مشاهده می شود.

  بسیاری از خانم ها در این شرایط با ضربات آهسته‌ انگشت و به حالت ماساژ سعی می نمایند که کرم پودر این ناحیه را محو نموده و ساختاری یکدست را به آن بدهند. پیشنهاد ما آن است که برای رفع این مشکل از کانسیلر خود به روش زیر استفاده کنید:

  1. برای پوشش دهی کامل تیرگی و چین و چروک های زیر چشم بهتر است که کانسیلر را به صورت حرکات مثلثی زیر چشم پخش نمایید و از پخش کردن کانسیلر به صورت دایره وار در سمت پایین چشم خودداری کنید. برای این کار یک براش نرم و مناسب را انتخاب کنید.
  2. تنها با استفاده از کانسیلر دور چشم می توان یک آرایش بی نقص را برای خود به ارمغان آورد و به همین علت توصیه می‌ کنیم که هرگز از کرم پودر خود برای پوشش دهی به دور چشم استفاده نکنید. با استفاده از کرم پودر تنها موجب تشدید چین و چروک های دور چشم خود می شوید.
  3. در صورتی که پوست دور چشم شما بسیار مستعد چین و چروک است بهتر است از کانسیلرهای فاقد روغن استفاده نمایید.
  4. برای محو نمودن کانسیلر روی پوست اطراف چشم بهتر است از ضربات آهسته‌ انگشت یا پد مخصوص استفاده کنید.
  5. توصیه می شود که برای جلوگیری از چروک به همراه کانسیلر از پرایمر مخصوص دور چشم استفاده نمایید؛ زیرا که عملکرد این محصول با زیرسازی توسط پرایمر پوست یکسان بوده و بدین منظور انجام می شود.
  6. اگر از کانسیلر به منظور حذف چین و چروک دور چشم خود استفاده می کنید بهتر است سر خود را به پایین گرفته و نگاه خود را بالا نگه دارید؛ در چنین شرایطی کانسیلر بهتر روی چین و چروک ها نشسته و خشک می گردد.

  معرفی 4 مورد از بهترین مارک کانسیلر

  کانسیلر مایع فلورمار شماره 20

  مدلPerfect Coverage

  پالت کانتورینگ کانسیلر میبلین

  مدل Mastercamo 01

  کانسیلر نوت

  کانسیلر استیکی فول کاور نوت

  کانسیلر فایتون

  کانسیلر مایع فایتون مدل BB

  بهترین رنگ کانسیلر کدام است؟

  انتخاب بهترین رنگ کانسیلر که با پوست و آرایش شما هماهنگ باشد بسیار حائز اهمیت است. در هنگام انتخاب رنگ برای کانسیلر خود توجه کنید که رنگ کانسیلر شها باید یک درجه روشن تر از کرم‌ پودر مصرفی شما باشد. بدین طریق پوشش دهی کرم پودر شما قوی تر بوده و هرگونه آثار لک و یا تیرگی روی پوست شما را به طور کامل محو می نماید.

  روش انتخاب کانسیلر مناسب با رنگ پوست

  هنگامی که برای خرید کانسیلر به فروشگاه های لوازم آرایشی و بهداشتی مراجعه می کنید با مشاهده طیف وسیعی از رنگ های مختلف کانسیلر ها دچار سردرگمی شده و در انتخاب رنگ مردد می شوید. در ادامه به شما چگونگی روش انتخاب کانسیلر مناسب با رنگ پوست خود را شرح می دهیم:

  • کانسیلر مناسب برای پوست های روشن: اگر دارای رنگ پوست روشن هستید بهتر است از کانسیلرهایی با رنگ زرد استفاده کنید که قابلیت پوشاندن تیرگی ها و لک های پوستی شما را به طور کامل دارند.
  • کانسیلر مناسب پوست های رنگ پریده: کانسیلرهایی به رنگ صورتی، عسلی یا قهوه ای روشن انتخابی مناسب برای پوست های رنگ پریده است.
  • کانسیلر مناسب برای پوست های تیره: اگر رنگ پوست شما تیره است بهتر است از کانسیلرهایی با رنگ های هلویی تیره و روشن استفاده نمایید.

  نحوه استفاده از کانسیلر برای صورت

  برای داشتن یک میکاپ حرفه ای و فوق العاده خاص توسط کانسیلر لازم است مراحل زیر را طی نمایید:

  1. پیش از آرایش از نرم کننده های مانند مرطوب کننده یا پرایمر پیش از آرایش استفاده کنید.
  2. در انتخاب رنگ مناسب کانسیلر با پوست خود توجه کافی را به عمل آورید. روش استفاده از کانسیلر برای تمامی رنگ های پوست یکسان است؛ اما با این حال انتخاب کانسیلر که رنگ آن با پوست شما همخوانی داشته باشند بسیار حائز اهمیت است.
  3. برای محو کردن رگ ها و قرمزی ها در بینی می توانید از کانسیلر استفاده کنید.
  4. استفاده از کانسیلر برای رفع آثار جوش و لک بسیار موثر است.
  5. برای پخش یکنواخت و تثبیت کردن کانسیلر روی پوست خود از یک اسفنج یا پد مناسب استفاده کنید.

  سوالات متداول نحوه استفاده از کانسیلر

  اگر شما نیز قصد استفاده از کانسیلر پوست را داشته باشید با سوالات بسیاری در خصوص استفاده از کانسیلر چگونه است و ترتیب استفاده از آن به چه شکل است رو به رو خواهید شد.  با خواندن مطالب فوق پاسخ سوالات زیر را خواهید یافت.

  آیا استفاده از کانسیلر موجب ایجاد چین و چروک در ناحیه پوست دور چشم می شود؟

  پاسخ منفی است. از کانسیلر برای پوشاندن تیرگی ها و نقص های دور چشم استفاده شده و در صورتی که کانسیلر مورد نظر دارای ترکیبات ویتامین باشد می تواند به کاهش چین و چروک دور چشم نیز کمک کند.

  استفاده از کانسیلر پیش از کرم پودر است یا پس از آن؟

  می ‌توانید از کانسیلر قبل و نیز پس از کرم پودر استفاده نمایید؛ اما با این حال اغلب میکاپ آرتیست ها برای رفع لک و تیرگی های پوست پس از کرم پودر از آن استفاده می کنند.

  برای آغاز آرایش از پرایمر استفاده کنیم یا کانسیلر؟

  اگر قصد استفاده از پرایمر را دارید بهتر است بدانید که ترتیب استفاده از پرایمر آغاز شده و در نهایت به کانسیلر منتهی می شود.

  آیا باید از کانسیلر پیش از اصلاح کننده های همانند کورکتور استفاده کرد؟

  پاسخ منفی است. کانسیلر پس از اصلاح کننده ها مورد استفاده قرار می گیرد تا پوستی یک دست را برای شما به ارمغان آورده و رنگ اصلاح کننده ها را محو نماید‌.

  یکی از بهترین کورکتورها می توان به پالت کانسیلر كوركتور کاموفلاژ کرمی 6 رنگ گلدن رز اشاره کرد. برای دیدن قیمت و ویژگی های این محصول اینجا کلیک کنید.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۲ رای
  اشتراک گذاری

  نوشته های مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  مشاوره آنلاین
  مکالمه را شروع کنید
  سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
  ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم
  سبد خرید
  No products in the cart.
  ورود به سایت