ضرورت استفاده از ضدآفتاب حتی در فصل پاییز و زمستان

chaparadminchaparadmin
303 بازدید
خرید ضدآفتاب
 • ضرورت استفاده کرم ضد آفتاب درفصل پاییز و زمستان

  شاید یکی از اشتباهات رایج و تصورات غلط این باشد که در فصل زمستان و پاییز به علت سرد بودن هوا و نبود خورشید در آسمان نیاز به استفاده از کرم ضد آفتاب را نداریم در صورتی که آفتاب در آسمان وجود دارد و به دلیل نازک بودن لایه اوزن در این فصول اثرات مخرب بیشتری را دارا است.در این مقاله دلایل استفاده از کرم ضدآفتاب در فصل پاییز و زمستان را باهم میخوانیم و در می یابیم که با این کار از چه خطراتی که به سلامت ما ضربه خواهد زد پیش گیری خواهیم نمود و در پایان کرم مناسب را می توانیم به سادگی از فروشگاه اینترنتی چاپارآنلاین انتخاب نماییم.

  ضد آفتاب مناسب پوست ما!

  در گام اول باید دقت کنیم که هر ضد افتابی برای هر پوستی مناسب نیست و ما باید ضد افتاب ایده ال خود را پیدا کنیم و استفاده کنیم.اگر شما اطلاعاتی درباره کرم ضدافتاب داشته باشید میدونید که یکی از بهترین ویژگی های چشم گیر این کرم ضد پیری است و پوست شما را در برابر اشعه ماورا بنفش محافظت می کند و از ایجاد چین و چروک هم بهتر است و جلوگیری می کند.

  بحث اصلی: چرا استفاده از ضدآفتاب در پاییز و زمستان ضروری است ؟

  برخلاف عقیده مردم درباره اینکه در فصل زمستان نیازی به استفاده از کرم‌های ضدآفتاب نیست، باید گفت که این باور اشتباه است و باید از این کرم ها بیشتر استفاده کنیم…چرا که در زمستان تاثیر اشعه فرابنفش در هوای ابری به علت نازک بودن لایه اوزون بیشتر است.

  ضدآفتاب

  چه کرم ضد آفتابی مناسب برای پوست کودکان در فصل پاییز است؟

  بهترین ضد افتاب برای کودکان ضد افتابی است که فاقد رنگ – اسانس – و نگهدارنده های شیمایی باشد و به آسانی جذب پوست کودک شود.نکته باقی مانده این است که بدلیل نازک و حساس بودن پوست کودکان برای پیشگیری از اثرات زیان آور اشعه آفتاب، باید محافظت کامل اشعه آفتاب (UVA/UVB) را داشته باشد.

  ضدآفتاب کودکان

  خاصیت های ضدآفتاب اورجینال خوب چیست؟

  بیماری سرطان پوست که یکی از بدترین انوع سرطان می باشد و از عوامل اصلی این بیماری به اشعه مستقیم آفتاب می توان اشاره کرد.

  برای جلو گیری از این بیماری باید از کرم های مخصوص ضد افتاب استفاده نموده و شما باید استفاده روزانه از ضد افتاب را در برنامه خود قرار دهید تا پوستی سالم داشته باشید. حتی اگر هوا ابری یا بارانی باشد، باز هم می توانید دچار آفتاب سوختگی شوید. خورشید همیشه در طول روز در آسمان است، اگرچه ممکن است شما آن را نبینید ولی حتماً از آسیب های اشعه های آن در امان نخواهید بود.

  هیچ کسی دوست ندارد دچار پیری زودرس و چین و چروک شود! کرم ضدآفتاب برای برای جلوگیری از پیری پوست و بهتر ماندن پوست به ما کمک می کند.

  آسیب ناشی از آفتاب زیاد است.چیزی به نام برنزه ایمن وجود ندارد. همه برنزه ها به پوست شما آسیب می رسانند. هر بار که در معرض آفتاب قرار می گیرید، بیشتر به آسیب سلولی پوست خود کمک می کنید. استفاده از کرم ضد آفتاب به جلوگیری از این آسیب هاست. بسیاری از مردم احساس می کنند با برنزه شدن سالم تر به نظر می رسند اما قطعاً از آسیب های نور خورشید در امان نیستند.

  انواع ضد آفتاب ها: فیزیکی، شیمیایی

  ضد آفتاب فیزیکی چیست؟

  کرم های ضد افتابی که از فیلتر های فیزیکی به عنوان اصلی ترین ماده استفاده می کنند به این نوع کرم ها یا ضد افتاب ها فیزیکی میگویند. کرم های ضد آفتاب فیزیکی با جذب، بازتاب و پراکندگی اشعه UV از سطح پوست محافظت می کنند. مواد موجود در این نوع کرم ها، سپر محافظتی را بر روی پوست ما فعال میکند.

  هنگامی که اشعه ماوراء بنفش به پوست برخورد می کند، از این سپر رد  نمی شود. در واقع کرم ضد آفتاب مانع از نفوذ آن به پوست می شود. هر چند تمام اشعه ها پراکنده نمی شوند، ولی بسیاری از آن ها تحت تأثیر قرار می گیرند.

  ضد آفتاب شیمیایی چیست؟

  ضدآفتاب هایی که از فیلترهای شیمیایی به عنوان اصلی ترین ماده فعال آن ها استفاده می شود، ضدآفتاب های شیمیایی نامیده می شوند و گاهی به آن ها کرم ضد آفتاب ارگانیک هم می گویند.

  اصطلاح «کرم ضد آفتاب شیمیایی» ممکن است گیج کننده باشد اما به طور گسترده در صنعت تولید محصولات بهداشتی استفاده می شود. از نظر فنی، همه چیز در این سیاره از مواد شیمیایی (به جز نور و برق) تشکیل شده است. در واقع همه چیز یک ماده شیمیایی است! کرم های ضد آفتاب فیزیکی نیز از مواد شیمیایی ساخته شده اند.

  استفاده از کرم ضد آفتاب مناسب فصل پاییز و زمستان از چه سنی ضروری است؟

  استفاده از کرم ضد افتاب مخصوص فصل پاییز و زمستان به هیچ عنوان ربطی به سن ندارد و حتی کودکان و خانواده ها باید از کرم ضد افتاب استفاده کنند. توجه داشته باشید اگر تاکنون اقدام به تهیه ضد آفتاب برای کودک دلبندتان نکرده‌اید، در جستجوی یک ضد آفتاب بی‌رنگ، فاقد مواد نگهدارنده شیمیایی و اسانس باشید تا به پوست لطیف کودکان آسیب نرساند.سلامت خانواده خود را جدی بگیرید.

  مراقبت پوست

  کرم ضد آفتاب مخصوص فصل پاییز و زمستان

  در فصل پاییز شاهد و بیننده بارش های پراکنده و ناگهانی هستیم پس اگر شما بیشتر وقت با ارزش خود را در فضای بیرون سپری می کنید و یا ممکن است برای کاری به بیرون بروید بهتر است حتما از یک ضد آفتاب مقاوم به آب استفاده کنید تا در موقعی که باران به شما برخورد کرد و دست یا بدن شما خیس شد اثرات کرم از بین نرود و نکته طلایی این موضوع این است که به یاد داشته باشید ضد اب بودن کرم های ضد افتاب یکی از ویژگی های این محصول فوق العاده است.بنابراین ضروری است که از پوست خود بیش از پیش محافظت کنیم و در این میان خرید ضد آفتاب و استفاده مداوم از آن یکی از بهترین راهکارها است.ما در چاپار آنلاین همیشه دغدغه انتخاب برند با کیفیت و جدید را داشته ایم. اکنون ضدآفتاب های چاپار آنلاین را باهم بررسی می کنیم:

  1. ضد آفتاب بی‌رنگ فاقد چربی ساین شیلد +SPF50 ساین اسکین

  کرم ژل ضد آفتاب ساین شیلد فاقد چربی SPF50 ساین اسکین که دارای بافتی سبک است می‌تواند به ‌صورت روزانه جهت حفاظت پوست در برابر پرتوهای نور خورشید و جلوگیری از آفتاب سوختگی مورد استفاده قرار بگیرد. امروزه با توجه به آسیبی که به لایه اوزون وارد شده، پرتوهای نور خورشید با شدت بیشتری به زمین رسیده و نفوذ بیشتری در پوست دارند. 

  خرید ضد آفتاب

  خانواده پرطرفدار الارو

  2. ضد آفتاب الارو با SPF50 مناسب انواع پوست

  شاید بتوان سری محصولات کرم های ضد آفتاب الارو را پرطرفدارترین محصولات این برند خوب فرانسوی-کانادایی دانست. ضد آفتاب الارو مناسب انواع پوست با SPF50 سازگاری بسیار بالا با پوستهای خشک و معمولی و حساس و متناسب با انواع سنین و آقایان و بانوان است و به صورت کلی در سه نوع طراحی و تولید شده است که دونوع حاوی رنگدانه بژ طبیعی و بژ روشن و یک نوع و فاقد رنگ می باشد که حاوی ضد چروک و مواد مرطوب کننده است. بنابراین این ضد آفتاب پیشنهاد خوبی برای فصول سرد سال به دلیل کم شدن رطوبت پوست می باشد.

  3. ضد آفتاب الارو فاقد چربی spf50

  کرم ضد آفتاب SPF50 الارو بالاترین فاکتور حفاظتی را در برابر اشعه های UVA , UVB  و IR داراست و با داشتن ماده موثر سبومین Sebomine SB12، که خاصیت ضد میکروبی دارد .

  ترشح چربی بیش از حد پوست را کنترل میکند مناسب پوست های چرب و جوشدار و همچنین پوست های تحت درمان میباشد.

  کرم ضد آفتاب الارو SPF50 در سه نوع بی رنگ، بژ روشن و بژ طلایی موجود میباشد که مناسب آقایان و بانوان میباشد.

  کرم ضد آفتاب الارو SPF50 با داشتن عوامل مات کننده و ضد التهاب و همچنین نرم کننده به پوست جلوه شاداب و ابریشمی میبخشد .

  به دلیل نداشتن عطر و پارابن از هر گونه حساسیت پوست جلوگیری میکند.

  خانواده فرانسوی و حرفه ای لوسل

  4. کرم ضد آفتاب بی رنگ لوسل (LUCEL)

  کرم ضد آفتاب بی رنگ لوسل (LUCEL) با فیلترهای محافظت کننده از پوست در برابر اشه مضر UVA و UVB محافظت

  و با خنثی کردن اثرات مخرب نور خورشید از پیری و ایجاد لک های پوستی جلوگیری می کند.

  ضد آفتاب لوسل با وجود داشتن عوامل مرطوب کننده قوی و ترکیبات ضد چروک ، پوست را به صورت 24 ساعته آب رسانی و رطوبت پوست را در طول روز و در معرض نور خورشید تامین کرده و موجب شادابی و شفافیت پوست در طول روز می گردد. بنابراین پیشنهاد چاپار آنلاین در پاییز و زمستان استفاده از این ضد آفتاب حرفه ای می باشد.

  5. کرم ضد آفتاب لوسل مدل مرطوب کننده 

  کرم ضد آفتاب و آبرسان لوسل مخصوص پوست نرمال و خشک یک کمک کننده به فعالیت جوانسازی پوستتان است. برای جلو گیری از پیری زود رس، به وجود آمدن لک نیاز است که از یک کرم ضد آفتاب مناسب استفاده کنید کرم ضد آفتاب و آبرسان لوسل پوست نرمال و خشک  از پوستتان به صورت وسیعی در برابر پیری زود رس محافظت می کند. این کرم مانند یک جوان کننده عمل می کند و  بسیار مناسب برای استفاده در فصول سرد می باشد.

   

  ضدآفتاب آبرسان لوسل

  6. کرم ضدآفتاب ضد چروک پوست خشک لوسل

  کرم ضد آفتاب رنگی SPF50 لوسل مناسب پوست خشک و معمولی قدرت حفاظتی بالایی دارد و با ایجاد یک لایه محافظتی از پوست در برابر نور خورشید و اشعه های زیان آور آن محافظت می کند. این ضد آفتاب حاوی ترکیبات رطوبت رسان بوده و با رطوبت رسانی پوست و حفظ رطوبت آن، از خشکی و پوسته ریزی پوست پیشگیری می کند. کرم ضد آفتاب رنگی SPF50 لوسل مناسب پوست خشک و معمولی بافت سبکی دارد. این محصول دارای پوشش دهی و کاور مطلوبی است و به خوبی بر روی پوست می نشیند و عیوب آن را برطرف می سازد، بنابراین از آن می توان به عنوان کرم آرایشی و همچنین محافظت در برابر سرما نیز استفاده نمود.

  7. کرم ضد آفتاب پوست چرب و مختلط لوسل

  کرم ضد آفتاب رنگی لوسل مدل ابرسان و ضد چروک با SPF50(مناسب برای پوست چرب و مختلط )

  دارای فیلترهای محافظتی بسیار قوی بوده و به خوبی از پوست در برابر اشعه مضر UVA و UVB محافظت می کند.

  ضد آفتاب لوسل ضمن محافظت از پوست در برابر آسیب های نور خورشید،به دلیل داشتن عوامل مرطوب کننده قوی

  و ترکیبات ضد چروک رطوبت مورد نیاز پوست را در طول روز تامین و از خشکی و پیری پوست جلوگیری می کند.

  8. محبوب وطنی، ضد آفتاب شون

  کرم ضد آفتاب دابل شیلد شون:

  یک محافظت پوست در برابر اشعه‌های مضر آفتاب با عصاره گیاهان طبیعی است. این کرم طبیعی، ضد لک و ضد چروک است و از پیری زودرس جلوگیری می‌کند.

  ساختار این کرم به طوری است که برای افراد با پوست نرمال تا خشک تولید شده است.

  شون

  صحبت پایانی مقاله

  کرم ضد افتاب یکی از نیاز های ضروری زندگی و مهم تر از همه سلامتی ما است .برای داشتن پوستی لطیف و شاداب و جلوگیری از پیری زودرس و ابتلای به سرطان پوست باید حتی در فصل پاییز و زمستان از کرم های ضد آفتاب استفاده نمود و با بی توجه  ای به این مهم ناخواسته دچار مشکلاتی که در مقاله به آن اشاره شد نشویم. ما در چاپار آنلاین مراقب سلامت و زیبایی شما هستیم.

  لینک کوتاه مطلب

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای
  اشتراک گذاری

  نوشته های مرتبط

  4 پاسخ به “ضرورت استفاده از ضدآفتاب حتی در فصل پاییز و زمستان”

  1. بسیار عالی مخصوصا کرم ضد آفتاب پوست چرب و مختلط لوسل که من خیلی ازش راضی هستم

   1. کلمه SPF در کرم های ضد آفتاب مخفف Sun protection factor است و میزان محافظت پوست در برابر اشعه UVB خورشید را نشان می دهد. میزان SPF بیان می کند که پوست شما چند دقیقه در برابر آفتاب سوختگی محافظت می شود. اگر به طور طبیعی پوست شما پس از گذشت 10 دقیقه در زیر نور خورشید دچار آفتاب سوختگی می شود، استفاده از کرم ضد آفتاب با SPF15 ، می تواند از پوست شما به مدت 150 دقیقه (15 برابر) در مقابل این مساله محافظت کند. این زمان به طور تقریبی بیان می شود و به عوامل دیگری مانند: نوع پوست، میزان شدت تابش نور خورشید و میزان استفاده از کرم بستگی دارد.

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  مشاوره آنلاین
  مکالمه را شروع کنید
  سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
  ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم
  سبد خرید
  No products in the cart.
  ورود به سایت