میسلار واتر چیست + نحوه استفاده

chaparadminchaparadmin
270 بازدید
 • میسلار واتر چیست + نحوه استفاده

  آیا با مشکلات ناشی از عدم پاک شدن صحیح لوازم آرایشی و آلودگی های محیطی بر روی پوست خود آشنا هستید؟ آلودگی های ناشی از عدم پاک شدن صحیح لوازم آرایشی و سایر عوامل دیگر که بر روی پوست شما می ماند سبب ایجاد مشکلات پوستی متعددی می گردد.

  برای حل این مشکل راهکاری اندیشیده شد که نتیجه آن طراحی و تولید میسلار واتر است. میسلار واتر مناسب ترین راهکار برای جلوگیری از مشکلات ناشی از عدم پاکیزگی پوست می باشد. این محصول با ویژگی های شگفت انگیز خود باعث درخشندگی، شادابی و شفافیت پوست شما می گردد. با چاپار آنلاین همراه باشید تا میسلار واتر و نحوه استفاده از آن را به شما توضیح دهیم.

  میسلار واتر چیست؟

  میسلار واتر به محلول پاک کننده ای گفته می شود که بر پایه آب بوده و فاقد الکل و پاربن است. از این محلول برای پاکسازی عمیق و آبرسانی پوست استفاده می شود. این محصول شگفت انگیز نخستین بار توسط کشور فرانسه معرفی شده و سلول های میسل که اجزای تشکیل دهنده میسلار واتر هستند از قدرت پاک کنندگی بسیار بالایی برخوردار می باشند. قدرت سلول های میسل به اندازه‌ ای است که قادر به پاکسازی آرایش های ضد آب نیز بوده و به همین دلیل می توان از آن برای پاکسازی انواع آرایش از روی پوست استفاده کرد.

  نحوه استفاده از میسلار واتر

  در صورتی که از میسلار واتر به صورت اصولی و درست استفاده نمایید، می توانید حداکثر کارایی را از این محصول فوق العاده داشته و زیبایی و درخشندگی را به پوست خود هدیه کنید. برای این امر باید به مدت دو بار در روز یعنی یک بار در صبح و یک بار در شب مقدار مناسبی از محلول میسلار واتر را برای پاکسازی پوست خود مورد استفاده قرار دهید.

  لازم به ذکر است که پیش از استفاده از میسلار واتر حتماً بروشور محصول را به طور کامل مطالعه کرده و از ویژگی‌ های آن مطلع شوید؛ زیرا که برخی از برندهای میسلار واتر را می توان برای پاکسازی دور چشم و لب نیز مورد استفاده قرار داد؛ اما برخی از میسلار واترهای دیگر این ویژگی را ندارند. بنابراین توصیه می شود که حتماً بروشور محصول مورد نظر را مطالعه نمایید.

  نحوه استفاده از میسلار واتر به شرح زیر است:

  1. پاک کردن آرایش چشم ها و دور لب: پوست چشم و لب بسیار حساس بوده و برای جلوگیری از آسیب رسیدن به این نواحی لازم است که پیش از استفاده از میسلار واتر این نواحی را به طور کامل با استفاده از پاک کننده مناسب تمیز نمود. در صورتی که میسلار واتر شما قابلیت استفاده در نواحی چشم و لب ها را دارد، نیازی به گذراندن این مرحله نبوده و می توانید مستقیماً از میسلار واتر برای پاک کردن آرایش این نواحی نیز استفاده کنید. به منظور پاک کردن آرایش چشم و دور لب با استفاده از میسلار واتر لازم است که یک پد یا پنبه را آغشته به محلول مورد نظر کرده و به مدت چند ثانیه روی پلک قرار دهید. سپس به آرامی پد را کشیده و آرایش خود را پاک کنید.
  2. پاکسازی صورت با میسلار واتر: پس از آن که آرایش نواحی چشم ها و دور لب را به طور کامل پاک نمودید نوبت به آن می رسد که صورت خود را با استفاده از پنبه یا پد آرایشی که آغشته به میسلار واتر است تمیز نمایید. برای این کار به آرامی پد یا پنبه را به روی پوست خود کشیده و از وارد کردن ضربه و فشار به آن خودداری نمایید. توجه کنید که میسلار واتر نیازی به آبکشی ندارد.
  3. استفاده از شوینده صورت: برای شستشوی صورت خود از یک شوینده مناسب استفاده کنید.
  4. استفاده از تونر: به منظور حفظ تعادل ph پوست از یک تونر مناسب با پوست خود استفاده کنید.
  5. کرم مرطوب کننده: پس از استفاده تونر، مصرف کرم های مرطوب کننده را فراموش نکنید.

  پس از طی کردن مراحل فوق پوست شما از هر گونه چربی و آلودگی پاکسازی شده و می ‌توانید از درخشندگی پوست خود لذت ببرید.

  پاک کننده های صورت پاک کننده های صورت

  فواید میسلار واتر

  آیا برای شما هم جالب است که بدانید فواید میسلار واتر چیست و به چه علت باید از این محصول استفاده کنید؟ آشنایی با فواید آن می تواند شما را بر دلیل استفاده از میسلار واتر آشنا کند.

  فهرست فواید میسلار واتر به شرح زیر است:

  • میسلار واتر خاصیت چربی دوستی داشته و پس از استفاده از این محصول هیچ گونه اثری از چربی و یا مواد آرایشی بر روی پوست شما باقی نخواهد ماند.
  • این محصول فاقد الکل بوده و برخلاف سایر پاک کننده ها سبب خشکی پوست نمی شود.
  • پس از استفاده میسلار واتر نیاز به آبکشی صورت ندارید.
  • پس از استفاده از میسلار واتر پوست شما سبک بوده و هیچ گونه حالت چسبندگی ندارد.
  • استفاده از میسلار واتر به صورت مکمل با تونر پاک کننده صورت یک پکیج فوق العاده برای درخشندگی و سلامت پوست شما است.
  • این محلول سبب ایجاد حساسیت نشده و پوست شما را از هر گونه آسیب در امان نگه می دارد.
  • می توانید از میسلار واتر برای پاک کردن برس های آرایشی نیز استفاده کنید.

  زمان استفاده از میسلار واتر

  میسلار واترها برای انواع پوست مناسب بوده و می توان برای افرادی با انواع پوست های مختلف مورد استفاده قرار گیرند، در حالی که تونرها دارای انواع مختلفی بوده که هر کدام از آن ها نوع خاصی از پوست را پوشش می دهند.

  تفاوت اصلی که برای میسلار واتر و تونر می توان ذکر نمود آن است که زمان مصرف آن ها با یکدیگر متفاوت است. به عبارتی دیگر این دو شوینده مکمل های مناسبی برای پاکسازی پوست می باشند.

  بدین ‌صورت که نخست میسلار واتر برای پاک کردن آرایش صورت مورد استفاده قرار می گیرد و سپس تونر به منظور پاکسازی عمیق وارد میدان می شود. پس از استفاده میسلار واتر ph از پوست دچار تغییر شده و این ph توسط تونر تنظیم می ‌شود. بنابراین زمان استفاده از میسلار واتر پیش از استفاده از تونر است.

  بهترین برند میسلار واتر

  میسلار واتر پوست خشک و حساس لافارر 2

  (برای مشاهده قیمت و مشخصات روی عکس محصول کلیک کنید)

  میسلارواتر پوست چرب و معمولی لافارر 1

  (برای مشاهده قیمت و مشخصات روی عکس محصول کلیک کنید)

  انواع میسلارواتر ایرانی و خارجی

  مشاهده همه

  نکات مهم هنگام خرید میسلار واتر

  پیش از آن که اقدام به خرید میسلار واتر نمایید، حتماً مشخصات درج شده روی محصول یا جعبه آن را به خوبی مطالعه کرده و با جزئیات آن آشنا شوید. از مهم‌ ترین نکاتی که باید به آن توجه کنید، می توان موارد زیر را نام برد:

  • به طور کلی میسلار واترها بدون بو هستند اما برخی از برندها اقدام به تولید میسلار واترهایی نموده اند که عطردار هستند.
  • برخی از برندها دارای اندکی الکل بوده و مناسب برای چشم می باشند.
  • برخی از میسلار واترها دارای قدرت پاک کنندگی کم تری بوده و برای پاک کردن آرایش های سنگین مناسب نیستند. از این محصولات می توان برای پاک کردن کرم های سبک روزانه استفاده کرد.
  • بعد از میسلار واترها چرب بوده و مناسب پاکسازی پوست های چرب نمی باشند.
  • برخی از میسلار واترها قابلیت استفاده روی گردن را نیز دارا هستند.

  سوالات متداول

  در این مقاله سعی شد تا به تمامی جنبه های میسلار واتر و موارد مربوط به آن ها بپردازیم با این حال برخی از سوالاتی که برای افراد مختلف ایجاد می‌ شود به شرح زیر هستند.

  میسلار واتر چیست؟

  میسلار واترها در واقع نسل جدید پاک کننده های صورت هستند که نیاز به آبکشی نداشته و پوست شما را از هرگونه آلودگی و آرایش تمیز می نمایند.

  فرق تونر و میسلار واتر چیست؟

  تفاوت اصلی تونر و میسلار واتر در زمان مصرف آن ها بوده و در واقع می توان آن ها را نوعی مکمل برای یکدیگر دانست. عموماً ابتدا میسلار واتر برای پاک کردن آرایش مورد استفاده قرار گرفته و پس از آن تونر استفاده می گردد.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۲ رای
  اشتراک گذاری

  نوشته های مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  مشاوره آنلاین
  مکالمه را شروع کنید
  سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
  ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم
  سبد خرید
  No products in the cart.
  ورود به سایت